O firmie

O firmie

O nas

Naszą misją jest realizacja usług na najwyższym poziomie, koncentracja na exporcie jako na całym procesie, umożliwia nam to specjalistyczna wiedza, entuzjazm i otwarcie na potrzeby.
Poprzez działania związane z organizacją targów w wybranych krajach Azji i Afryki, pragniemy pomagać polskim firmom zaistnieć ze swoimi produktami, a tym samym przyczynić się do wzmocnienia naszej pozycji jako Polski na tych rynkach. Polskie produkty swoją jakością stanowią poważną konkurencję dla produktów z innych krajów Europy, jednak skala polskiego eksportu jest niewysoka, choć stale wzrasta. Naszym celem jest wsparcie polskich producentów w procesie rozwoju na rynkach Azji i Afryki, a tym samym wprowadzenie jak największej ilości polskich produktów, aby za parę lat konsumenci z tych krajów, idąc do supermarketu mieli wybór, w którym znaczący udział będą miały POLSKIE MARKI.

Nasze usługi Biura Exportu są kierowane do:

 • Polskich producentów marek własnych
 • Firm transportowych
 • Dystrybutorów produktów spożywczych, kosmetycznych, budowlanych, medycznych
 • Polskich producentów produktów branży:
  • spożywczej,
  • kosmetycznej,
  • budowlanej,
  • medycznej;

Dlaczego warto pracować z nami

Dynamicznie rozwijająca się firma oznacza coraz więcej zadań, które trzeba zrealizować. Bardzo często firmy oddają część obowiązków profesjonalnej firmie zewnętrznej – tzw. outsourcing.
Firma Everel proponuje Państwu współpracę w ramach outsourcingu Exportu do krajów Afrykańskich, Azjatyckich.
Zewnętrzne Biuro Exportowe pozwala firmom na skupienie uwagi na głównych celach i zadaniach firmy, poprzez centralizację czynności niezbędnych do jej utrzymania w ręce specjalistów. Bardzo ważnym motywem do współpracy z nami jest znaczna redukcja kosztów – nie ma potrzeby zatrudniania i doszkalania własnej specjalistycznej kadry. Wystarczy spisać z nami umowę i zostawić nam resztę.
Zewnętrzne Biuro Exportowe to odciążenie – scedowanie dużej ilości obowiązków na eksperta – Everel – co pozwoli Państwu uzyskać więcej czasu na sprawy firmy oraz – co w ostatnich czasach jest najtrudniejsze – czasu na życie osobiste.
Naszym celem jest sprzedaż Państwa produktów na rynki zagraniczne oraz pomoc w zaistnieniu na wybranym przez Państwa lub wspólnie rynku Azji i Afryki.